Výuka francouzštiny

Výuka francouzštinyvýuka francouzštiny
kurzy francouzštiny Praha
doučování francouzštiny
lekce francouzského jazyka
lektor francouzštiny

Moje praxe

Francouzštinu studuji od svých 15 let, nejdříve na gymnáziu, dále na VŠ. Vystudovala jsem pedagogickou fakultu MU v Brně, se specializací na francouzštinu. S výukou a soukromým doučováním mám zkušenosti 10 let. Byla jsem také na roční stáži ve Francii v Lyonu, kde jsem měla možnost jazyk používat dlouhodobě v každodenní praxi.

Výuka francouzštiny - zaměření:

Nabízím lekce jednotlivcům, menším skupinkám i výuku firemním klientům. Snažím se vždy o přizpůsobení individuální úrovni a přirozenému tempu výuky každého studenta. Zaměřuji se nejčastěji na konverzaci a procvičování gramatiky, ale lekce mohou být speciálně zaměřené např. na oblast obchodu, práva nebo jinou podle zájmu klienta a vzájemné dohody. Učím podle osvědčených učebních materiálů. Mohu Vám také pomoci s přípravou ke složení zkoušek z jazyka.

Místo výuky

Dle dohody preferuji výuku u klienta ve firmě, případně doma. Lze se také setkat ve veřejném prostoru (knihovna, kavárna a podobně…). Vyučuji také online po Skypu.

Termíny výuky

Vyučuji ve všední dny, po dohodě možno i víkend. Konkrétní hodinu a den domluvíme na základě času v mém rozvrhu a Vašich časových možností.

Francouzština patří sice k obtížnějším jazykům, ale má své jednoznačné kouzlo, které v jiných jazycích nenajdete. Tak neváhejte a pojďte se učit francouzsky!

Lektorka francouzštiny (Mgr. Jitka Marková)© 2022 - Mgr. Jitka Marková, Francouzština-In.cz: výuka francouzštiny v Praze
Doporučuji: Výuka angličtiny Praha, Kurzy angličtiny Praha, Výuka němčiny Praha, Kurzy němčiny, Výuka francouzštiny, Výuka francouzštiny Praha, Výuka Italštiny Praha, Kurzy italštiny, Výuka španělštiny, Kurzy španělštiny Praha, Jazykové kurzy, Výuka ruštiny, Kurzy ruštiny Praha